Stretch Wrap Hyrje

Stretch Film / Stretch përfundojë

Stretch përfundojë film / shtrirje është një film plastik shumë stretchable që është mbështjellë rreth artikujve për të siguruar ata për njëri-tjetrin, sidomos një paletë e kutive corrugated gati për të transportoheshin. Rimëkëmbja elastike mban sendet e lidhur fort.

TFH prodhon  lulëzim film shtrirje  dhe  të hedhura film shtrirje  në objektet tona moderne të prodhimit shtrirje. Kjo siguron që ne do të kemi të drejtën llojin e produktit për të ofruar klientëve tanë, pavarësisht nga aplikimi. Ne prodhimin makine aplikuar dhe dora aplikuar gjatësisë (në të dy hedhura dhe versionet lulëzim Wrap shtrirje). Film shtrirje tona objektet prodhuese janë ISO certifikuar kështu që mund të siguruar që ne të prodhojë produkte të cilësisë më të lartë në mënyrë të vazhdueshme dhe me kosto-efektive.

 

Çelur Avantazhet Stretch Film

 • aftësi superiore load-duke mbajtur
 • nivele shumë të larta të birë dhe rezistenca lotsjellës
 • Nivelet e lartë kapem

 

Cast Avantazhet Stretch Film

 • Prodhuar në versionet shumë shtresa
 • aftësi të shkëlqyera load mbajtës
 • birë të lartë film dhe rezistenca lotsjellës
 • qartësi Superior film
 • Vetëm të njëanshme ose dy-njëanshme varieteteve kapem
 • filma hollë matës me performancë të rëndësishëm

Ora Post: shkurt-13-2019

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05