Lajme

 • Ekspozitat: Canton Fair

  Lexo më shumë
 • Stretch Wrap Hyrje

  Stretch Film / Stretch përfundojë shtrirje film / shtrirje përfundojë është një film shumë stretchable plastike që është mbështjellë rreth artikujve për të siguruar ato me njëri-tjetrin, sidomos një paletë e kutive të valëzuar gati për t'u dërguar. Rimëkëmbja elastike mban sendet e lidhur fort. TFH prodhon lulëzim film shtrirje e një ...
  Lexo më shumë

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05