LLDPE Machine shtrirje FILM 35mic x 500mm / 15kgs

Përshkrim i shkurtër:

Product Details: HAND Stretch përfundojë Film Për të gjitha dore përfundojë shtrirje dhe filmit paketimit tuaj nevojave, të zbuluar dallimin e kësaj filma shtrirje dore forcë superiore, birë rezistencën, dhe shpenzime të reduktuara. Ky film përfundojë dorë është qartësi të lartë dhe do të përfundojë ngarkesa të shpejtë dhe me pak ose aspak përpjekje. Nëse ju jeni që kanë nevojë për të mbyllur plastike paletë ose thjesht duke lëvizur mobilje, zgjedhja jonë do të kënaqë kërkesat tuaja .. Ne jemi në gjendje të ofrojnë të dyja hedhur filmit shtrirje dhe në lulëzim filma wrap shtrirje. st tona ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Detajet e produktit:

  HAND Stretch përfundojë Film

  Për të gjitha dore përfundojë shtrirje dhe filmit paketimit tuaj nevojave, të zbuluar dallimin e kësaj filma shtrirje dore forcë superiore, birë rezistencën, dhe reduktuar kostot. Ky film përfundojë dorë është qartësi të lartë dhe do të përfundojë ngarkesa të shpejtë dhe me pak ose aspak përpjekje. Nëse ju jeni që kanë nevojë për të mbyllur plastike paletë ose thjesht duke lëvizur mobilje, zgjedhja jonë do të kënaqë kërkesat tuaja .. Ne jemi në gjendje të ofrojnë të dyja hedhur filmit shtrirje dhe në lulëzim filma wrap shtrirje. Tona përfundon film shtrirje janë gjithashtu në dispozicion nga 60 matës për 120 matës për lloje të ndryshme të ngarkesës.

  n1

  MACHINE  Stretch përfundojë Film

  Trashësia Film:  Transparent -12, 17, 20, 23, 30 mikronë, e zezë - 23 mikronë.

  Peshë rrotull:  15-17 kg.

  Width Film:  50 cm

  Ne mund të prodhojnë ngjyra të ndryshme të cilat në bazë të kërkesës së klientit. Transparente, e zezë, blu, e kuqe, rozë, organge etj gjelbër

  222

  Machine Prodhimi

  333

  Paketimi & Delivery

  444

  11112

  555

  Kushtet e Tregtisë:

  666

  exhibitons:

  777888

  Stretch Filmat matës për Mil Trashësia Konvertimi Chart
   

  matës mil mikron milimetër inç centimetër

  30

  .30

  7.6

  0,0076

  0,00030

  0,00076

  35

  .35

  8.9

  0,0088

  0,00035

  0,00088

  40

  .40

  10

  0,0101

  0,00040

  0,00101

  45

  .45

  11.4

  0,0114

  0,00045

  0,00114

  50

  .50

  12.5

  0,0127

  0,00050

  0,00127

  55

  .55

  13.97

  0,0139

  0,00055

  0,00139

  60

  0,60

  15

  0,0152

  0,00060

  0,00152

  65

  .65

  16,51

  0,0165

  0,00065

  0,00165

  70

  .70

  17.8

  0,0177

  0,00070

  0,00177

  75

  0,75

  19

  0,0190

  0,00075

  0,00190

  80

  .80

  20

  0,0203

  0,00080

  0,00203

  85

  .85

  21.6

  0,0215

  0,00085

  0,00215

  90

  0,90

  23

  0,0228

  0,00090

  0,00228

  95

  .95

  24.13

  0,0241

  0,00095

  0,00241

  100

  1.0

  25

  0,0254

  0,00100

  0,00254

  120

  1.2

  30

  0,0304

  0,00120

  0,00304

  150

  1.5

  38

  0,0380

  0,00150

  0,00381

  160

  1.6

  40

  0,0406

  0,00160

  0,00406

  180

  1.8

  45

  0,0457

  0,00180

  0,00457

  200

  2.0

  50

  0,0508

  0,00200

  0,00508


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05