JUMBO ROLL shtrirje FILM 20mic x 500mm / 48kgs

Përshkrim i shkurtër:

Product Details: Cast makinë shtrirje film ofron birë-dhe lot-rezistencë të lartë për të mbrojtur ngarkesave gjatë transportit. film Cast ofron optikë të shkëlqyera dhe të lëshohem qetë, përveç fuqisë shquar dhe consistentcling. Ne furnizimin me një shumëllojshmëri të produkteve për të siguruar paleta tuaj mbetet e paprekur dhe filma secure.These janë të dizajnuara në mënyrë specifike për aplikimi makinë siguruar kontrollin e operatorëve mbi sasinë e filmit të përdorura, aplikimi model dhe sasia e shtrirje të jetë aplikimin ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Detajet e produktit:

  Cast film makine shtrirje ofron birë-dhe lot-rezistencë të lartë për të mbrojtur ngarkesave gjatë transportit. film Cast ofron optikë të shkëlqyera dhe të lëshohem qetë, përveç fuqisë shquar dhe consistentcling. Ne furnizimin me një shumëllojshmëri të produkteve për të siguruar paleta tuaj mbetet e paprekur dhe filma secure.These janë të dizajnuara në mënyrë specifike për aplikimi makinë siguruar kontrollin e operatorëve mbi sasinë e filmit të përdorura, modelin e aplikimit dhe sasia e shtrirje që do të aplikohen.

  MACHINE  Stretch përfundojë Film

  Trashësia Film:  Transparent -12, 17, 20, 23, 30 mikronë, e zezë - 23 mikronë.

  Peshë rrotull:  15-17 kg.

  Width Film:  50 cm

  Ne mund të prodhojnë ngjyra të ndryshme të cilat në bazë të kërkesës së klientit. Transparente, e zezë, blu, e kuqe, rozë, organge etj gjelbër

  222

  Machine Prodhimi

  333

  Paketimi & Delivery

  444

  11112

  555

  Kushtet e Tregtisë:

  666

  exhibitons:

  777 888

  Stretch Filmat matës për Mil Trashësia Konvertimi Chart
   

  matës mil mikron milimetër inç centimetër

  30

  .30

  7.6

  0,0076

  0,00030

  0,00076

  35

  .35

  8.9

  0,0088

  0,00035

  0,00088

  40

  .40

  10

  0,0101

  0,00040

  0,00101

  45

  .45

  11.4

  0,0114

  0,00045

  0,00114

  50

  .50

  12.5

  0,0127

  0,00050

  0,00127

  55

  .55

  13.97

  0,0139

  0,00055

  0,00139

  60

  0,60

  15

  0,0152

  0,00060

  0,00152

  65

  .65

  16,51

  0,0165

  0,00065

  0,00165

  70

  .70

  17.8

  0,0177

  0,00070

  0,00177

  75

  0,75

  19

  0,0190

  0,00075

  0,00190

  80

  .80

  20

  0,0203

  0,00080

  0,00203

  85

  .85

  21.6

  0,0215

  0,00085

  0,00215

  90

  0,90

  23

  0,0228

  0,00090

  0,00228

  95

  .95

  24.13

  0,0241

  0,00095

  0,00241

  100

  1.0

  25

  0,0254

  0,00100

  0,00254

  120

  1.2

  30

  0,0304

  0,00120

  0,00304

  150

  1.5

  38

  0,0380

  0,00150

  0,00381

  160

  1.6

  40

  0,0406

  0,00160

  0,00406

  180

  1.8

  45

  0,0457

  0,00180

  0,00457

  200

  2.0

  50

  0,0508

  0,00200

  0,00508


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05