GREEN Silazh FILM 50cm x 25mic x 1500

Përshkrim i shkurtër:

Product Details: filmat silazh janë përdorur kryesisht për të ruajtur silazhit, bari dhe misrit. Ata mbajnë vlerën ushqyese të përmbajtjes dhe të pengojnë proceset e padëshirueshme fermentimit. Për të arritur pronat e nevojshme që sigurojnë mbrojtje gjatë gjithë kohëzgjatjes së ekspozimit në natyrë filmat kërkojnë rezistencë të mirë ndaj erozion. Avantazhet: - birë Superior dhe rezistenca lotsjellës - kapem Excellent për ajër bales shtrënguar - forcë shtesë dhe performancës në përputhje - ideale për të gjitha Clima ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Detajet e produktit:
  filmat silazh janë përdorur kryesisht për të ruajtur silazhit, bari dhe misrit. Ata mbajnë vlerën ushqyese të përmbajtjes dhe të pengojnë proceset e padëshirueshme fermentimit. Për të arritur pronat e nevojshme që sigurojnë mbrojtje gjatë gjithë kohëzgjatjes së ekspozimit në natyrë filmat kërkojnë rezistencë të mirë ndaj erozion.
  Advantages:
  – Superior puncture and tear resistance
  – Excellent cling for air tight bales
  – Extra strength and consistent performance
  – Ideal for all climates
  -Unique 5 layer Film available
  -U.V. Ability not less than 12 month.

   Specifikimet silazh Wrap Tabela

  madhësi Ngjyrë Rrotullon / paletë Ngarkimit (rrotullon)
  20'ft 40'ft
  25micx250mmx1500m / 1800m Bardhë / Zezë / Gjelbër 128 1280 2560
  25micx500mmx1800m Bardhë / Zezë / Gjelbër 56 560 1120
  25micx750mmx1500m Bardhë / Zezë / Gjelbër 45/50 500 900
  Madhësi dhe ngjyra mund të personalizohet

  PICS

  dsfef

  fegrdhr


  Shërbimet tona

  hetim sa I përket në lidhje me produktin tonë dhe të çmimeve do të jetë përgjigjur brenda 24hours.

  -Well-trajnuar dhe stafit me përvojë janë të përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja në gjuhën angleze të kursit.

  marrëdhënie sa I përket biznesit me ne do të jenë konfidenciale për ndonjë palë e tretë.

  -Mirë pas shitjes shërbimi ofrohet, ju lutemi të kthehet në qoftë se ju mori pyetje.

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05