Contact Us 副本

Qingdao Tongfenghe Packaging Co, Ltd,

Adresë

Nanwan Community, Jihongtan St., Chengyang District, Qingdao, Shandong, China PO: 266300

telefon

Jane: +8615966940809

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

E shtunë,  e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?


Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05