Rreth nesh

wasetr

Qingdao Tongfenghe Packaging Co., Ltd. is an enterprise that is specialized in the production of packing materials, like LLDPE manual/machine/mini/colored stretch film, silage film, silage film, bale net wrap and other products. With years of experience in production and management, the company has a number of professional technicians and owns advanced technology and equipment and has adopted reasonable and complete management system.

nbvcfdxsfgh
mm4
nnn2
shtrirje film-5
silazh film-6
eddfhyy

Kompania jonë ngrohtësisht fton konsumatorët vendas dhe të huaj që do të vijnë dhe të negociojë biznes me ne. Le të bashkohen duart për të krijuar një nesër shkëlqyer! Ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju sinqerisht për të arritur një situatë të favorshme. Ne premtojmë të përpiqemi të mira tona për të siguruar me cilësi të lartë dhe shërbimeve efikase. 


Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05