Рашири завиткајте Вовед

Рашири филм / Рашири завиткајте

Рашири филм / водат заврши е многу растеглив пластична фолија која е обвиткана околу предмети да ги обезбеди со едни со други, особено палета на брановидни кутии подготвени да бидат испорачани. Повратна еластична деформација задржува предмети цврсто врзани.

TFH произведува  разнесени водат филм  и  фрлија водат филм  во нашето модерно производство водат објекти. Ова уверува дека ќе имаме право тип на производ да им понудиме на нашите клиенти, без оглед на барањето. Ние производство машина применуваат и рака применуваат должини (во кастингот и разнесени водат заврши верзии). Нашите производствени капацитети се водат филм се сертифицирана по ISO така може да се обезбеди ние произведуваме највисок квалитет на производи постојано и економично ефикасно.

 

Разнесени водат филм Предности

 • Супериорен капацитет на оптоварување одржување
 • Многу високи нивоа на пункција и солза отпор
 • Високото ниво на проѕирна

 

Фрли водат филм Предности

 • Произведени во мулти-слој верзии
 • Одлична способност за задржување товар
 • Висока филм пункција и солза отпор
 • Се чувствувате јасност филм
 • Еднострано или двострано сорти се држат
 • Потенки мерач филмови со значителни перформанси

Време на мислењето: Feb-13-2019

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05