Вести

 • Изложби: кантонот саем

  Прочитај повеќе
 • Рашири завиткајте Вовед

  Рашири филм / Рашири завиткајте Рашири филм / водат заврши е многу растеглив пластична фолија која е обвиткана околу предмети да ги обезбеди со едни со други, особено палета на брановидни кутии подготвени да бидат испорачани. Повратна еластична деформација задржува предмети цврсто врзани. TFH произведува разнесени водат филм на ...
  Прочитај повеќе

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05