Contact Us 副本

Кингдао Tongfenghe пакување копродукции, Ltd

адреса

Nanwan заедница, Jihongtan Св, Окружниот Chengyang, Кингдао, Шандонг, Кина PO: 266300

Е-пошта

телефон

Јане: +8615966940809

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота,  Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05