за нас

wasetr

Кингдао Tongfenghe пакување копродукции, Ltd е претпријатие што е специјализирана за производство на материјали за пакување, како и упатството LLDPE / машина / мини / обоени водат филм, силажа филм, силажа филм, бала нето фолија и други производи. Со долгогодишно искуство во производството и управувањето, компанијата има голем број на професионални техничари и поседува напредна технологија и опрема и донесе разумна и комплетен систем за управување.

nbvcfdxsfgh
mm4
nnn2
водат филм-5
силажа филм-6
eddfhyy

Нашата компанија топло покани домашни и странски клиенти да дојдат и да преговараат за бизнис со нас. Дозволете ни да се приклучат раце да се создаде брилијантен утре! Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со тебе искрено да се постигне состојба на победа-победа. Ние и ветуваме да се обиде да се потрудиме да ви обезбеди со висок квалитет и ефикасни услуги. 


Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05