за компанијата

Кингдао Tongfenghe пакување копродукции, Ltd  е претпријатие што е специјализирана за производство на материјали за пакување, како и упатството LLDPE / машина / мини / обоени водат филм, силажа филм, бала нето фолија и други производи. Со долгогодишно искуство во производството и управувањето, компанијата има голем број на професионални техничари и користи напредна технологија и опрема и донесе разумна и комплетен систем за управување.

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05